خرید پستی  کیسه ی محافظ شستشوی لباس 2عددی

 

گاهی برای شستشوی لباس‌های حساس با مشکل مواجه می‌شوید یا حتی ممکن است با انداختن لباس به‌صورت مستقیم در لباسشویی، لباس‌ها دچار پارگی شوند.تا به حال برای شما پیش آمده که کفش یا کلاه یا یک لباس بخصوص یا ضخیم را در لباسشویی گذاشته باشید و خراب شده باشد و قابل استفاده نباشد..دیگر با خیال راحت هر چه میخواهید با لباسشویی بشویید.با کیسه ی شستشوی  لباس از کلیه البسه و پوشاک شما وقت شستشو محافظت میشود و میتوانید بارها از آن استفاده کنید.

 

خرید پستی  کیسه ی محافظ شستشوی لباس 2عددی

 

 کیسه شستشوی لباس این امکان را به شما می‌دهد تا با خیالی آسوده اقدام به شستن لباس‌های حساس خود کنید.با خرید این محصول امکان پارگی و خراب شدن لباس‌ها به صفر رسیده و به طول عمر لباس‌های شما می‌افزاید. این محصول دارای درب زیپی است و به آسانی باز و بسته می‌شود. سبک و قابل حمل بوده و به راحتی می‌توانید با خود حمل کنید.ساختار توری مانند آن از جنس فوق العاده مستحکم بوده و امکان شستشوی کامل لباس را نیز فراهم می کند.

 

خرید پستی  کیسه ی محافظ شستشوی لباس 2عددی

 

می توانید عروسک های نرم و لباس های کودکان را نیز در آن قرار دهید تا هنگام شستشو در لباسشویی خراب نشوند.دیگر نگران لباس های ظریف خود در ماشین لباس شویی نباشید.با ماشین لباسشویی دیگر بند لباس زیر شما پاره نخواهد شد دور سیم نخواهد پیچید قلاب های آن گیر نخواهد کرد آستر لایی آن چروک نخواهد شد مانع افتادن لباس زیر در دور تند ماشین رختشویی و چرخش لباس زیر و همچنین مانع درگیری لباس ظریف شما با سایر البسه میگردد وباعث شده ظرافت لبه ها و دور دوزی های گرانبهای خود را از دست ندهد.

 

خرید پستی  کیسه ی محافظ شستشوی لباس 2عددی

 

ویژگی های کلی کالا:

کیسه محافظ لباس ظریف در لباسشویی

توری و با دوام

مناسب برای کفش و کلاه ، لباس شب و تمامی لباسهای ظریف

محافظ لباس زیر بانوان هنگام شستشو

 

خرید پستی  کیسه ی محافظ شستشوی لباس 2عددیخرید پستی  کیسه ی محافظ شستشوی لباس 2عددی