خرید پستی  خمیر ریز چند کاره اتوماتیک

 

مسواک زدن یک امر بهداشتی مهمی است که یادگیری آن از کودکی باید انجام گیرد. برای راحتی مسواک زدن بزرگسالان و همچنین راحتی مسواک زدن کودکان بدون کمک بزرگسالان یک دستگاه اتوماتیک خمیر دندان ساخته شده است که خمیردندان بالای آن قرار میگیرد و با یک فشار کوچک به جای تعیین شده مقدار کافی خمیر دندان میریزد.همچنین این خمیر ریز دارای چند جای نگهداری مسواک نیز می باشد.

 

خرید پستی  خمیر ریز چند کاره اتوماتیک

 

این خمیر ریز اتوماتیک قابلیت نصب آسان بر روی دیوار در سرویس بهداشتی ، حمام و … را دارد .کافیست سطح مورد نظر. را تمیز کرده و توسط چسب دوطرفه ی روی خمیر آن را روی سطح بچسبانید.فقط در هنگام نصب خمیر دندان توجه داشته باشید که کاملا سفت باشد و هیچ جای ورود هوا نداشته باشد تا سیستم مکش کامل باشد.با استفاده از این خمیردندان ریز ، شما این امکان را خواهید داشت تا بدون دخالت دست ، خمیر دندان را بر روی مسواک خود بریزید . 

 

خرید پستی  خمیر ریز چند کاره اتوماتیک

 

خمیر ریز اتوماتیک ارائه شده در رنگ های متنوع و زیبایی است و طراحی آن به گونه ای می باشد که به راحتی قابل استفاده برای سرویس های مختلف باشد و بدون نیاز به سوراخ کردن دیوار به صورت چسبی و آسان می توانید آن را به محل دلخواه خود بچسبانید و به نسبت قد کودکتان ارتفاع نصب را تعیین کنید.دارای چسب قوی بوده و به راحتی از دیوار جدا نمی شود.

 

خرید پستی  خمیر ریز چند کاره اتوماتیک

 

ویژگی های کلی :

خمیر ریز چند کاره

دارای نگهدارنده ی مسواک

•کاملا بهداشتی و در استفاده دست هیچگونه تماسی با خمیردندان و برس مسواک ندارد

• رنگ های متنوع

• دارای عمر بالا

• چسب های دوطرفه هلندی برای نصب اسان محصول و بدون سوراخکاری

• استفاده ی آسان از خمیردندان

کاملا اتوماتیک

بدون نیاز به برق و باطری

 

خرید پستی  خمیر ریز چند کاره اتوماتیک