​​​​خرید پستی  چراغ قوه اضطراری دو منظوره SS-5803A

 

خرید چراغ قوه اضطراری دو منظوره SS-5803A شارژی، برای افرادی که به کوهنوردی و کمپینگ علاقه دارند یک ابزار بسیار کاربردی می باشد که در انواع مدل ها تهیه و روانه بازار شده است. چراغ قوه شارژی مجهز به دو لامپ ال ای دی با روشنایی فوق العاده است که می تواند میزان فاصله و طول جاده را روشن کرده و فواصل مورد نظر را به راحتی نشان دهد . از دیگر شاخص های برجسته ای که برای این چراغ قوه در نظر گرفته شده سبک بودن وزن آن است که باعث می شود هیچگونه احساس خستگی و یا ناراحتی بر روی دست هایتان ایجاد نشود. 

خرید پستی  چراغ قوه اضطراری دو منظوره SS-5803A


لازم است بدانید که این محصول قابلیت این را دارد تا برای طبیعت گردی و یا کوهنوردی مورد استفاده قرار گیرد و علاوه بر این دارای شارژر جداگانه و همچنین با سه عدد باتری قلمی به راحتی قابل شارژ می باشد. قیمت مناسب این چراغ قوه دو حالته SS-5803A به شما امکان می دهد تا آن را به سادگی سفارش داده و خریداری کنید. البته جالب است بدانید که این چراغ قوه با امکان 6 ساعت استفاده طراحی شده تا بتوان آن را با خیال راحت با خود به سفر و یا تفریح و کمپینگ به همراه داشته باشید.

 

خرید پستی  چراغ قوه اضطراری دو منظوره SS-5803A

 

ویژگی های کلی کالا:

بدنه مستحکم و با دوام2 عدد لامپ مهتابیمیزان روشنایی 800 لومنبرد نور 100 مترقابلیت شارژسه عدد باتری قلمیرنگ نور مهتابیاستفاده تا 6 ساعت

 

خرید پستی  چراغ قوه اضطراری دو منظوره SS-5803A

قیمت این محصول 40000 تومان