خرید پستی  ست فرچه و لیسک سیلیکونی

 

ست لیسک و فرچه سیلیکونی که می توان به عنوان قلم موی آشپزی برای صاف کردن سطح مواد خوراکی مانند سالاد الویه ، پهن کردن خمیر روی سنی فر و … مورد استفاده قرار گیرد و علاوه بر آن کاربرد زیادی برای چرب کردن ظروف پخت و پز و چرب کردن ظرف کیک و آغشته کردن روی شیرینی به کره و تخم مرغ را دارد استفاده آسان و کارکرد راحت و لذت بخشی را دارد.

 

خرید پستی  ست فرچه و لیسک سیلیکونی

 

این نوع محصول از جنس سری های سیلیکونی با کیفیت و دسته از جنس کریستال می باشد که جنس فرچه و لیسک هر دو از یک نوع می باشد. طراحی آن به صورت کاملا ارگانیک بوده که در برابر حرارت تا دمای 250 درجه سانتیگراد دارای مقاومت بالایی می باشد و وسیله کاربردی برای انواع قابلمه های نچسب می باشد. بر روی دسته کریستال شیار کوچکی قرار دارد که امکان آویزان کردن روی پایه ابزار و آویزهای فانتزی آشپزخانه می باشد.

 

خرید پستی  ست فرچه و لیسک سیلیکونی

 

سری سیلیکونی آن قابل انعطاف و فرچه رشته ای آن به راحتی بر روی سطح مواد غذایی حرکت می کند. نکته مورد توجه این که رنگ و بوی مواد خوراکی به خود نمی گیرد و هم چنین طعم و بویی به غذا نمی دهد که این امر به دلیل جنس و کیفیت این محصول می باشد و به راحتی مواد را با هم مخلوط می نماید.از دیگر کاربردهای این محصول مالیدن انواع سس ها به مواد غذایی مختلف نظیر روغن زیتون و آبلیمو بر روی سالاد  می باشد ، چرب کردن کباب و جوجه به کره که تأثیر زیادی بر نرم کردن کباب دارد .

 

خرید پستی  ست فرچه و لیسک سیلیکونی

 

این دو قلم آشپزی بسیار سبک و با دوام بوده و سری سیلیکونی آن ها هر یک رنگ خاص و متنوع دارد و لیسک سطح صاف و مربعی شکل دارد که بیش تر برای صاف کردن سطح مواد غذایی و فرچه که دارای رشته های سیلیکونی به تعداد زیاد و در یک اندازه می باشد در تهیه کیک ، سالاد و آغشته کردن روغن به مواد غذایی مورد استفاده قرار می گیرد.همچنین استفاده از این قلم‌ مو و لیسک باعث می‌شود هنگام آشپزی روغن کمتری مصرف شود.

 

خرید پستی  ست فرچه و لیسک سیلیکونی

 

ویژگی های لیسک و فرچه سیلیکونی:

مناسب‌ ترین وسیله برای پخش کردن روغن در ظروف تفلون و شیرینی پزیکاهش مصرف روغن هنگام آشپزیچرب کردن ظروف پخت و پزچرب کردن ظرف کیکشکل دادن و صاف کردن سالاد الویهو چندین کاربرد دیگر در آشپزخانهابعاد : 22*6 سانتی متروزن : 30 گرمجنس: سیلیکونیجنس دسته پلاستیک کریستالیشستشو آسان و قابل شستشو در ماشین ظرفشوییتولید شده از با کیفیت ترین سیلیکونرعایت استاندارد تولیدمقاوم و بادوام و سبکآنتی باکتریال

 

خرید پستی  ست فرچه و لیسک سیلیکونی