خرید پستی  تی زمین شوی اسپری دار بنتلی

 

از به روز ترین و البته پر فروش ترین تی های جهان می توان به تی زمین شوی اسپری دار بنتلی اشاره کرد، این تی بسیار ساده ولی کاربردی پر فروش ترین تی در اروپاست، تی بنتلی یک مخزن کوچک آب داره که می توانید با آب پرش کنید، حالا با گرفتن دسته تی و فشار دادن اهرم مخصوص اسپری به جلوی تی مقداری آب اسپری میشود و با رد شدن تی از روی آن محل به آسانی تمیر می شود.

 

خرید پستی  تی زمین شوی اسپری دار بنتلی

 

تی زمین شوی اسپری دار بنتلی مدل 3030 ساخت کشور انگستان دارای یک دستگیره فشاری کنار دسته است که با فشار دادن آن به میزان کافی آب جلوی تی اسپری می‌شود که این امر موجب تمیزی بیشتر محیط خواهد شد.با توجه به ظرفیت بالای مخزن آب آن نیاز به تعویض فوری آب داخل مخزن نیست و حتی می‌توان به جز آب از محلول‌های تمیز کننده نیز استفاده کرد.به کمک این تی ساده شما می توانید یک سالن بزرگ را در عرض چند دقیقه تمیز و براق بکنید و از کیفیت کار خود و البته سرعت کار خود نهایت لذت را ببرید.

 

خرید پستی  تی زمین شوی اسپری دار بنتلی

 

پد کفی این تی بسیار نرم بوده و هیچ‌گونه خط و خراشی روی سطح سرامیک، پارکت و ... ایجاد نخواهد کرد؛ همچنین به راحتی جدا شده و با شست و شوی آن مجددا قابل استفاده می‌گردد.از مزایای این محصول عدم نیاز به هیچ گونه برق و باتری بوده و به راحتی در چند ثانیه هر آلودگی را برطرف می‌نماید.شما می توانید به جای آب انواع مواد شوینده را در مخزن بریزید، و مواد شوینده را اسپری کنید.

 

خرید پستی  تی زمین شوی اسپری دار بنتلی

 

ویژگی های تی زمین شوی اسپری دار بنتلی :

جنس دسته ها پلاستیک و استیل ضد زنگ می باشدابعاد : 125 *30 * 10آبکشی آب جمع کن و شیشه پاک کنسبک 1000 گرم و حمل آسان و بی زحمتاستفاده و کاربری آسان قابلیت استفاده از مواد شوینده مختلف در مخزن ۵۰۰ میلی لیتر قابلیت تعویض سری حوله ایقابلیت چرخش دسته و خود تی تا ۱۸۰ درجهدارای یک عدد حوله نرم برای تمیز کردن کف (برای استفاده در کف این تی)

 

خرید پستی  تی زمین شوی اسپری دار بنتلی