خرید پستی  شلف کشویی داخل یخچال 2عددی

 

شلف کشویی یخچال یکی از لوازم پر‌استفاده و کاربردی در آشپزخانه می‌باشد که با بدنه‌ای از جنس پلاستیک در مدل کشویی و قابل بسط و بزرگتر شدن تولید و با رنگبندی زیبا و متنوع به بازار عرضه گردیده است. پلاستیک به‌کار برده شده در تولید بدنه‌ی این باکس نظم دهنده یخچال از ضخامت و مقاومت مناسبی برخوردار بوده و مناسب برای تفکیک و نگهداری میوه و سبزیجات طراحی شده است.

 

خرید پستی  شلف کشویی داخل یخچال 2عددی

 

طراحی این شلف کشویی به شکل مکعب مستطیل بوده و قابل بسط می باشد.به این شکل که دارای توی هم رفتگی های کشویی بوده که در صورت نیاز میتوانید باز کرده و از ابعاد وسیعتر شلف بهره ببرید و یا برای تفکیک مواد غذایی مختلف بدون بسط تعدادی از شلف ها را کنار هم قرار دهید و ابعاد مناسب آن‌ها ضمن اشغال فضای کم، به شما این امکان را می‌دهد تا بتوانید از این محصول داخل یخچال و فریزر استفاده نموده و مواد غذایی خود را به تفکیک مناسب درون آن قرار دهید.

 

خرید پستی  شلف کشویی داخل یخچال 2عددیخرید پستی  شلف کشویی داخل یخچال 2عددی

 

همچنین شما می‌توانید از این باکس چند منظوره ارگانایزر علاوه بر نگهداری میوه و سبزیجات، جهت نگهداری و نظم بخشیدن به مواد خوراکی، دارو و … در داخل یخچال نیز استفاده نمائید و یا با قرار دادن آن زیر باکس کنار تخت یا حتی جاکفشی تان میتوانید لوازم خاصتان مثل کلید ریموت عینک واکس یا هر وسیله ی دیگرتان را از سایر وسایل کمد یا کشو تفکیک کنید.این شلف پلاستیکی کشویی یخچال یکی از محصولات پرفروش و پرطرفدار این روزهاست که این بار در مدل شیار دار و قابل بسط برای شما ارائه داده ایم.

 

خرید پستی  شلف کشویی داخل یخچال 2عددی

 

ویژگی های کلی محصول:

شلف کشویی یخچالتولید شده از جنس پلاستیکقابل بسط و بزرگ شدنطراحی شده در مدل کشویی با اشغال فضای کمحمل و جابجایی آسانعرضه شده در رنگ‌های زیبا و متنوعمناسب برای تفکیک کردن وسایل داخل یخچال و فریزرقابل استفاده در کشو یا کمد یا هر باکس دیگر

 

خرید پستی  شلف کشویی داخل یخچال 2عددیخرید پستی  شلف کشویی داخل یخچال 2عددی