خرید پستی  دستمال دستکشی میکروفایبر ماکارونی

 

دستمال ماکارونی میکروفایبر از الیاف منحصر به فرد و بسیار کوچک با ضخامت ۱۰ میکرون طراحی شده است که هنگام تمیز کردن سطوح با خاصیت کششی ای که دارد تمام آلودگی ها مانند روغن،مایعات،گرد و غبار و… را جذب شکاف های کوچک خود می کند و به راحتی می توانید سطوح را کاملا پاک کنید به گونه ای که هیچ گونه آلودگی ای باقی نماند.

 

خرید پستی  دستمال دستکشی میکروفایبر ماکارونی

 

نظافت و گردگیری خانه و با ارائه این دستکش زیبا که در رنگهای مختلف موجود می باشد به شما کمک می کند که کار گردگیری و زدودن آلودگی ها از سطوح مختلف را به آسانی و در زمان کمتری انجام دهید.این دستمال یکی از بهترین نوع از دستمال های ماکروفایبر می باشد. این دستمال به صورت دو رو می باشد و دست فرد در درون آن قرار می گیرد. این یکی از ویژگی های خیلی خول از دستمال ماکروفایبر می باشد چرا که با استفاده از این ویژگی هیچ گونه آلودگی به دست شما انتقال پیدا نمیکند.

 

خرید پستی  دستمال دستکشی میکروفایبر ماکارونی

 

ویژگی های کلیدی

دستکش ماکارونی یا دستمال گردگير microfiber super mittمیتوانید بار هااز این دستمال استفاده نماییداستفاده آسان و بسیار کاربردیمناسب برای تمیز کردن شیشه و لوازم منزل و خودرومقاوم و بدون افت کیفیتبا قدرت جذب بالادارای رنگ های شاد و متنوعقابل شستشو با دست یا در ماشین لباس شوییسایز ۱۴cmx20cmعدم انتقال آلودگی به نقطه های دیگرطراحی مانند دستکشمناسب استفاده کردن برای گردگیری و خشک کردن ظروفبدون بر جای گذاشتن پرز و لکه

 

خرید پستی  دستمال دستکشی میکروفایبر ماکارونی

قیمت این محصول 20000 تومان