فروش اینترنتی روغن گیر غذا

خرید پستی

برای خرید پیامکی کد 19224223 را به شماره 10004410 ارسال کنید

روغن گیر غذا

روغن گیر غذا

طرز تهیه غدا در افزایش کیفیت و حفظ سلامت بدن انسان بسیار تاثیرگذار است. امروزه با افزایش استفاده از غذاهای سرخ شده ، برای داشتن یک رژیم غدایی سالم بهتر است روغن غذا بسیارکنترل شده باشد. بنابراین استفاده  از توری روغن گیر به عنوان یک کمک کننده در امر سلامتی شما بسیار حائز اهمیت است.بنابراین برای استفاده از توری جهت روغن گیری و خنک شدن غذا ، این وسیله مناسب ترین پیشنهاد برای آشپزخانه شما می باشد.

روغن گیر غذا

روغن گیر غذا

این وسیله در لبه های کناری ظروف پخت غذا قرار میگیرد. بنابر این شما میتوانید موادغذایی سرخ شده را در این توری به راحتی قراردهید. این توری فلزی و از جنس استیل است. دراینصورت ضد زنگ است و تغییرشکل نمیدهد.همچنین دربرابر حرارت مقاوم است. با کمک این توری روغن گیر دیگر نیاز به استفاده از ظروف زیاد و کثیف شدن کابینت و آشپزخانه با روغن نیست. ارتفاع این توری بلند است بنابراین مقادیر زیادی از غذا میتواند روی آن جا شود. بنابراین بزرگترین تکه های مرغ و انواع غذاهای سرخ کردنی را میتوانید روی این توری قرار بدهید.

 

روغن گیر غذا

روغن گیر غذا

در لبه های این توری گیره های وجود دارد تا به راحتی بتوانید آن را محکم درکنار ظروفی مانند تابه قرار دهید و از کاربرد آن نهایت لذت را ببرید. با کمترین هزینه بهینه ترین روش را برای پخت و پز تجربه کنید. قطر این توری ۳۶ سانتی متر است و برای هر اندازه از تابه و قابلمه مناسب است.این وسیله همچنین باعث صرفه جویی در مصرف روغن و گرم نگه داشته شدن غذا می شود. بهترین انتخاب برای صرفه جویی در زمان و داشتن یک غذای سالم و کم روغن می باشد.

روغن گیر غذا

روغن گیر غذا

قیمت این محصول30000 تومان


 

خرید پستی

برای خرید پیامکی کد 19224223 را به شماره 10004410 ارسال کنید