فروش اینترنتی کلمن دو طبقه

خرید پستی

برای خرید پیامکی کد 19224247 را به شماره 10004410 ارسال کنید

کلمن دو طبقه

کلمن دو طبقه

در روزهای گرم تابستانی، بهترین انتخاب برای خنک شدن و لذت بردن ، استفاده از انواع نوشیدنی ها خنک و مفید است.ریختن نوشیدنی در لیوان و سپس مصرف آن ، امری طاقت فرسا و زمان بر است. همچنین این مسئله که کودکان ، نمی توانند برای خودشان نوشیدنی بریزند یا حین انجام این کار ، نوشیدنی را روی لباس یا زمین می ریزند. ممکن است مهمانی یا دورهمی را تدارک ببینید اما برای سرو نوشیدنی دچار مشکل شوید. بهترین وسیله برای حل این مشکلات ، کلمن دتوکس می باشد.

کلمن دو طبقه

کلمن دو طبقه

این کلمن دارای طراحی نو و خلاقانه می باشد. کلمن های قدیمی دارای شیر آب در بخش پایین تر هست و لازم است تا کلمن را در لبه میز یا محلی بلند قراردهید اما این کلمن دارای شیرآب در بخش بالاتر است و میتوانید آن را در هر محلی که بخواهید قراردهید.دارای یک بخش فیلتر است که میتوانید انواع میوه را در آن قراردهید تا نوشیدنی با طمع میوه دلخواهتان را بنوشید و لذت ببرید.این کلمن دوطبقه در مجموع دارای 10 لیتر گنجایش می باشد و میتوانید مقادیر زیادی از نوشیدنی را در آن قراردهید و در مهمانی ها یا مجالس از ویژگی منحصر به فرد این محصول استفاده کنید و سرو نوشیدنی را بر همگان آسان کنید ، چه کودکان و چه بزرگسالان می توانند در سریع ترین زمان ممکن و به راحت ترین شکل از خودشان پذیرایی کنند و لذت ببرند.

کلمن دو طبقه

کلمن دو طبقه

ابعاد این کلمن دوطبقه  24x24x54 سانتی متر می باشد و دمای 100 تا 20- درجه را تحمل می کند و این امکان را برای شما فراهم می کند که سردترین یا گرم ترین نوشیدنی ها را با کمک این کلمن سرو کنید. نصب این وسیله بسیار راحت است. ابتدا باید پیچ شیر این کلمن را باز کنید ، سپس آ ن را در جایگاه تعبیه شده در کلمن وارد کنید ، حال پیچ را از سمت درون کلمن ، روی شیر محکم بپیچانید. در مرحله بعد فیلتر استوانه ای شکل را به درب کلمن وصل کنید . حال می توانید پایه آن را وصل کنید و از ویژگی های این محصول استفاده کنید.جنس بدنه این ظرف اکرولیک است بنابراین وزن سبکی دارد و میتوانید به راحتی آن را هرجا که بخواهید حمل کنید. بدنه محکمی دارد و مدت طولانی کیفیت خود را حفظ می کند.این کلمن دو طبقه شیک در رنگ قرمز موجود است.

کلمن دو طبقه

کلمن دو طبقه

قیمت این محصول250000تومان


 

خرید پستی

برای خرید پیامکی کد 19224247 را به شماره 10004410 ارسال کنید