راف پایه بلند

راف پایه بلند

امروزه مدیریت و استفاده بهینه از فضاهای مختلف از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. با توجه به کم شدن ابعاد منازل و زندگی آپارتمانی فضاهای مختلفی که در منزل داریم بسیار کمتر شده است و از طرفی هم با توجه به ظهور لوازم جدیدی که موجب سهولت کارهای مختلف میشوند ، به جای بیشتری برای قرار دادن آنها نیاز داریم.

راف پایه بلند

راف پایه بلند

از این رو قفسه ها ، ارگانایزر ها و راف های مختلفی ساخته شده و در بازار وجود دارند که کمک میکنند از فضاهای در دسترس بیشترین استفاده ممکن را داشته باشیم. اما چیزی که در مورد راف ها و ارگانایزر ها معمولا به چشم میخورد ارتفاع کم آن هاست که سبب میشود وسایل بزرگتر را نتوانیم در زیر آن قرار دهیم. اما این مشکل هم با محصولی که در اینجا میبینید حل خواهد شد.

راف پایه بلند

این راف با پایه های بلند ساخته شده است که کمک میکند شما لوازم با ارتفاع بالاتری را بتوانید در زیر آن قرار دهید. این محصول همچنین از کیفیت ساخت و مقاومت بسیار بالایی بهره میبرد که آن را به گزینه مناسبی برای استفاده در آشپزخانه ، داخل قفسه ها ، حمام و سرویس بهداشتی ، روی میز ، کارگاه ها و ... تبدیل میکند.

راف پایه بلند

طول این محصول 27 سانتیمتر و عرض آن 22 سانتیمتر است و همچنین دارای ارتفاعی برابر با 22 سانتیمتر میباشد. جنس آن از فلز میباشد که با روکشی از جنس پلاستیک روکش شده که در کنار زخیم بودن مفتول ها از لحاظ وزن هم سبک است. این محصول به واسطه جوش آرگون هیچگونه گوشه تیز و زمختی ندارد و با رنگ کوره ای سفید هم رنگ آمیزی شده است.

راف پایه بلند

راف پایه بلند

قیمت این محصول 40000 تومان میباشد