فروش اینترنتی فلفل ساب توپی دوعددی

خرید پستی

برای خرید پیامکی کد 19224194 را به شماره 10004410 ارسال کنید

فلفل ساب توپی دوعددی

فلفل ساب توپی دوعددی

اگر می خواهید آشپزی حرفه ای با بهترین طعم و عطر را داشته باشید؛ بهتر است از ادویه های تازه آسیاب شده استفاده کنید زیرا زمانیکه ادویه جات به ویژه فلفل در مدت طولانی به شکل خورد و آسیاب شده بمانند به سرعت اکسید می شوند و این باعث می شود بسیاری از طعم و عطر خود را از دست بدهند. بنابراین برای  اینکه غذا طعم و عطر آن ادویه را بگیرد مجبور می شوید مقدار زیادی از آن استفاده کنید  با این حال باز هم با ادویه تازه آسیاب شده قابل مقایسه نخواهد بود. بنابراین با آسیاب کردن ادویه میزان استفاده از آنها نیز بهینه می شود زیرا کمترین مقدار ادویه ای که تازه آسیاب می شود طعم و عطر زیادی به غذا می دهد.

فلفل ساب توپی دوعددی

فلفل ساب توپی دوعددی

برای آسیاب کردن ادویه هایی مانند نمک و فلفل که دانه های نسبتا درشتی دارند؛ بهترین انتخاب برای شما فلفل سابی است که به راحت ترین شکل بتوانید آسیاب را انجام دهید. بسیاری از فلفل ساب ها یا به گونه ای هستند که شما نمیتوانید همزمان آن را آسیاب کنید و در مواد غذایی بریزید یا اگر این ویژگی را داشته باشند ؛ آسیاب کردن با آنها بسیار سخت و دشوار خواهد بود. می خواهم شما را با فلفل سابی آَشنا کنم که می توانید همزمان ادویه با شکل اولیه خود را بسابید و در غذا بریزید. بدین شکل فقط همان میزان از ادویه ای که می خواهید مصرف کنید آسیاب می شود. با کمک این فلفل ساب های توپی می توانید همیشه از ادویه های تازه و خوش طعم استفاده کنید و طعم متفاوتی را در غذاهای خود حس کنید.

فلفل ساب توپی دوعددی

فلفل ساب توپی دوعددی

برای کار با این فلفل ساب تنها کافیست درب کشویی آن را که روی بخش توپی تعبیه شده باز کنید و ادویه موردنظر را درون آن بریزید. سپس برای استفاده آنرا به سمت پایین می گیرید و با یک دستتان، دو دسته مشکی این فلفل ساب را فشار می دهید می بینید که فلفل ها به خوبی آسیاب می شوند و به بیرون می ریزد. نحوه کار یک دستی با این آسیاب آن را به ساده ترین و خلاقانه ترین فلفل ساب تبدیل کرده است. ابعاد این وسیله 15x9.5x8 سانتی متر و وزن آن 119 گرم می باشد. با کمک این محصول می توانید با ریختن مقداری کم از ادویه در غذا طعم مورد نظر را به آن بدهید زیرا ادویه تازه آسیاب شده طعم بیشتری دارد. تیغه های تیز این محصول به خوبی درشت ترین ذرات را با یک اشاره ریز خواهد کرد.

فلفل ساب توپی دوعددی

فلفل ساب توپی دوعددی

جنس بدنه این محصول از پلاسیتک ABS بسیار مقاوم است. اندازه کوچک ودر عین حال کارایی بسیار مفید ، فضای آشپزخانه را اشغال نمی کند و حتی دکور متفاوت و زیبایی به فضا می دهد. تیغه های ضد زنگ می باشد و میتوانید به راحتی این فلفل ساب توپی را بشویید و تمیز کنید. بهترین فلفل ساب برای آسیاب کردن و استفاده از ادویه تازه و خوش طعم در هر زمان حتی مواقعی که عجله دارید.

فلفل ساب توپی دوعددی

 

فلفل ساب توپی دوعددی

 

قیمت این محصول120000تومان


 

خرید پستی

برای خرید پیامکی کد 19224194 را به شماره 10004410 ارسال کنید